ІСТОРІЯ БРЕНДУ

Verico International Co., Ltd.

Verico Україна - це, насамперед, група однодумців, виробників, дистриб'юторів та консультантів, які позиціонують себе не тільки як постачальника продуктів Пам'яті, який надає пристрої відповідно до вашого запиту. Нашою метою є оперативна та повна готовність бренду до поточної ситуації на ринку. Наша команда з продажів та маркетингу спостерігає, аналізує та забезпечує наявність актуальної інформації для підтримання конкурентоспроможності продукту та іміджу бренда. Ми позиціонуємо себе як постачальника комплексних рішень для забезпечення усіх ваших потреб у продуктах пам'яті!

Дизайн та Інновації

Sed feugiat porttitor nunc, non dignissim ipsum vestibulum in. Donec in blandit dolor. Vivamus a fringilla lorem, vel faucibus ante. Nunc ullamcorper, justo a iaculis elementum, enim orci viverra eros, fringilla porttitor lorem eros vel.

Статистика досягнень
Статистика досягнень

наші переваги

Твій найбільш надійний партнер

Разом ми будуємо майбутнє. Verico має великий досвід роботи на ринках Європи, Близького Сходу та Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Ми розвиваємо співпрацю з цими ринками з моменту створення компанії. Однодумці та постачальники нашої компанії представлені у країнах всього світу, і всі бізнес-ідеї ми плануємо та втілюємо у життя разом. 

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Експерт пам'яті

Компанія Verico International Co., Ltd, експерт з розробки продуктів пам'яті, відомий світові своєю інноваційністю та дизайнерським хистом. Секрет нашого успіху полягає у прагненні досягти нашої мети, незважаючи на перепони. Ми мріємо вийти далеко вперед від галузевого стандарту, та постійно кидаємо виклик можливостям нашої команди. Постійно продовжуємо перемагати та завойовувати довіру кожного клієнта.